D1
DJI0001stitch.jpeg DJI0002.jpeg westerduiven-guinness-worldrecord-team.jpg
 

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Vestering
Trainer Bas Bijkerk
Trainer Frank Vestering
Teammanager Esther Haring

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zutphen D1 Westerduiven D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Twente D1 11 33 11 0 0
2 Mezen D1 10 25 8 1 1
3 Westerduiven D1 10 21 7 0 3
4 Zutphen D1 10 16 5 1 4
5 Graspiepers D1 11 16 5 1 5
6 Flevoland D1 11 15 4 3 4
7 Haackey D1 11 15 4 3 4
8 Steenwijk D1 11 10 3 1 7
9 Eelde D1 10 10 3 1 6
10 Barneveld D1 11 9 2 3 6
11 Goor D1 11 7 2 1 8
12 Dieren D1 11 7 2 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 dec MHCZutphen D1 n.n.b uit
13 mrt HC Eelde D1 n.n.b thuis
20 mrt Hockey Club Twente D1 n.n.b uit
27 mrt MHC Dieren D1 n.n.b thuis
3 apr GoorseMHC D1 12:45 uit
10 apr MHC De Mezen D1 n.n.b thuis
24 apr M.H.C. Barneveld D1 n.n.b uit
8 mei de Graspiepers D1 n.n.b thuis
15 mei HHC Haackey D1 n.n.b uit
22 mei Flevoland D1 n.n.b uit
29 mei MHCZutphen D1 n.n.b thuis
12 jun MHC Steenwijk D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Dieren D1 Graspiepers D1 2-1
Goor D1 Barneveld D1 1-4
Eelde D1 Westerduiven D1 1-3
Twente D1 Haackey D1 14-0
Mezen D1 Flevoland D1 3-1
Steenwijk D1 Zutphen D1 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Barneveld D1 Mezen D1 2-3
Westerduiven D1 Twente D1 1-7
Haackey D1 Dieren D1 3-1
Zutphen D1 Eelde D1 2-0
Flevoland D1 Steenwijk D1 1-0
Graspiepers D1 Goor D1 1-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Barneveld D1 Flevoland D1 0-2
Mezen D1 Graspiepers D1 7-0
Twente D1 Zutphen D1 4-0
Dieren D1 Westerduiven D1 1-5
Goor D1 Haackey D1 0-3
Eelde D1 Steenwijk D1 3-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Graspiepers D1 Barneveld D1 1-0
Flevoland D1 Eelde D1 1-1
Zutphen D1 Dieren D1 3-0
Westerduiven D1 Goor D1 3-1
Steenwijk D1 Twente D1 1-6
Haackey D1 Mezen D1 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Graspiepers D1 Flevoland D1 0-1
Twente D1 Eelde D1 8-0
Dieren D1 Steenwijk D1 0-3
Mezen D1 Westerduiven D1 4-0
Goor D1 Zutphen D1 1-5
Barneveld D1 Haackey D1 3-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Eelde D1 Dieren D1 4-2
Zutphen D1 Mezen D1 0-1
Steenwijk D1 Goor D1 2-3
Flevoland D1 Twente D1 0-2
Westerduiven D1 Barneveld D1 4-1
Haackey D1 Graspiepers D1 3-0
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Goor D1 Eelde D1 4-3
Dieren D1 Twente D1 0-7
Mezen D1 Steenwijk D1 4-1
Barneveld D1 Zutphen D1 1-1
Graspiepers D1 Westerduiven D1 2-1
Haackey D1 Flevoland D1 2-2
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Steenwijk D1 Barneveld D1 3-1
Zutphen D1 Graspiepers D1 0-3
Westerduiven D1 Haackey D1 4-1
Flevoland D1 Dieren D1 3-0
Twente D1 Goor D1 5-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Haackey D1 Zutphen D1 4-1
Westerduiven D1 Flevoland D1 3-0
Barneveld D1 Eelde D1 5-2
Graspiepers D1 Steenwijk D1 3-3
Mezen D1 Twente D1 0-2
Goor D1 Dieren D1 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Steenwijk D1 Haackey D1 1-0
Goor D1 Flevoland D1 2-2
Eelde D1 Graspiepers D1 2-4
Twente D1 Barneveld D1 4-1
Dieren D1 Mezen D1 0-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Flevoland D1 Zutphen D1 2-3
Graspiepers D1 Twente D1 0-5
Haackey D1 Eelde D1 2-3
Westerduiven D1 Steenwijk D1 3-2
Barneveld D1 Dieren D1 1-1
Mezen D1 Goor D1 4-1

Agenda

Nog geen agenda punten.

Contact

Adres
Westsingel 33
6921 RX Duiven
0316-266184
KVK 40124461

Postadres
Westsingel 33
6921 RX Duiven