D1
DJI0001stitch.jpeg DJI0002.jpeg westerduiven-guinness-worldrecord-team.jpg
 

D1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank Vestering
Trainer Bas Bijkerk
Trainer Frank Vestering
Teammanager Esther Haring

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Flevoland D1 Eelde D1 12:45
Graspiepers D1 Barneveld D1 12:45
Haackey D1 Mezen D1 12:45
Steenwijk D1 Twente D1 12:45
Westerduiven D1 Goor D1 12:45
Zutphen D1 Dieren D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Twente D1 3 9 3 0 0
2 Mezen D1 3 9 3 0 0
3 Flevoland D1 3 6 2 0 1
4 Westerduiven D1 3 6 2 0 1
5 Zutphen D1 3 6 2 0 1
6 Haackey D1 3 6 2 0 1
7 Barneveld D1 3 3 1 0 2
8 Eelde D1 3 3 1 0 2
9 Dieren D1 3 3 1 0 2
10 Graspiepers D1 3 3 1 0 2
11 Steenwijk D1 3 0 0 0 3
12 Goor D1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 okt GoorseMHC D1 12:45 thuis - Veld 2 (W)
10 okt MHC De Mezen D1 12:45 uit
17 okt M.H.C. Barneveld D1 12:45 thuis - Veld 2 (W)
31 okt de Graspiepers D1 12:45 uit
7 nov HHC Haackey D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
14 nov Flevoland D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
21 nov MHCZutphen D1 n.n.b uit
28 nov MHC Steenwijk D1 n.n.b thuis - Veld 2 (W)
13 mrt HC Eelde D1 n.n.b thuis
20 mrt Hockey Club Twente D1 n.n.b uit
27 mrt MHC Dieren D1 n.n.b thuis
3 apr GoorseMHC D1 12:45 uit
10 apr MHC De Mezen D1 n.n.b thuis
24 apr M.H.C. Barneveld D1 n.n.b uit
8 mei de Graspiepers D1 n.n.b thuis
15 mei HHC Haackey D1 n.n.b uit
22 mei Flevoland D1 n.n.b uit
29 mei MHCZutphen D1 n.n.b thuis
12 jun MHC Steenwijk D1 12:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Eelde D1 Westerduiven D1 1-3
Dieren D1 Graspiepers D1 2-1
Mezen D1 Flevoland D1 3-1
Twente D1 Haackey D1 14-0
Steenwijk D1 Zutphen D1 0-2
Goor D1 Barneveld D1 1-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Barneveld D1 Mezen D1 2-3
Zutphen D1 Eelde D1 2-0
Haackey D1 Dieren D1 3-1
Flevoland D1 Steenwijk D1 1-0
Westerduiven D1 Twente D1 1-7
Graspiepers D1 Goor D1 1-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Mezen D1 Graspiepers D1 7-0
Goor D1 Haackey D1 0-3
Twente D1 Zutphen D1 4-0
Dieren D1 Westerduiven D1 1-5
Eelde D1 Steenwijk D1 3-2
Barneveld D1 Flevoland D1 0-2